Türkiye Siyasi Haritası

 

 

Türkiye Siyasi Haritası baskısı büyük boy duvar haritası olarak da yapılabilir. Ayrıca promosyon harita amacıyla çıtalı harita olarak da basılabilir. Türkiye Mülki İdari Bölümleri Haritası olarak da bilinir. İl il renklendirilmiş, sınırlar belirli bir şekilde ayrılmıştır. Haritada iller, ilçeler, beldeler vb yer almaktadır. Türkiye Siyasi Haritası’nın boyutları taleplerinize göre tasarlanabilmektedir. Harita baskısı 70 X 100 cm, 100 X 140 cm, 150 X 220 cm, 100 X 200 cm, 150 X 300 cm gibi duvar haritaları boyutların yanında, promosyon haritalar olarak 50 X 70 cm, 32 X 68 cm, 21 X 98 cm gibi katlanarak cebe sığacak özel boyutlarda baskı yapılabilmektedir.
Türkiye Siyasi Haritası pazarlama haritası, operasyon haritası, satış haritası, bayi ağının dağılımı, şube konumlandırılması, eğitim haritası vb. çalışmalarda kullanılmaktadır. Bu tür çalışmalarda duvardan duvara büyük boyutlu harita olarak kullanılır. Ayrıca dekoratif bir özelliğe de sahiptir. Harita üzerine firmanızın logosunun eklenmesi ile logo baskılı harita, bayi noktalarınızın işaretlenmesi gibi  çalışmalar  yapılabilmektedir. Harita üzeri selefon (PVC) ile kaplanarak PVC harita olarak üzerine yazılıp silinebilmesi sağlanabilmektedir. Harita fotobloklu harita, ister forexli harita, çerçeveli harita olarak hazırlanabilmektedir. Talep edilirse firma bilgileriniz ve logonuz ile birlikte özel tasarımı yapılıp yüksek adetlerde de basılarak promosyon harita olarak hediye amaçlı olarak da dağıtabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>